Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi

1) Vai Jums ir visi iepirkumi?

Mēs apkopojam visus valsts iestāžu iepirkumus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Iepirkumu portāls IUB.LV divas reizes dienā caurskata vairāk kā 2000 valsts iestāžu (valsts iestādes, aģentūras, pašvaldības, pašvaldību uzņēmumi, slimnīcas, skolas, universitātes utt.) mājas lapas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

 

2) Kā kļūt par IUB.LV klientu?

Lai kļūtu par IUB.LV klientu, Jums ir jānosūta sava uzņēmuma rekvizīti uz epastu sales@iub.lv , kā arī jānorāda, uz cik ilgu laiku Jūs vēlaties abonēt. Vai arī Jūs varat savā lietotāja profilā pārliecināties, ka esat norādījuši pilnus uzņēmuma rekvizītus, un vajadzības gadījumā tos papildināt, un profilā izvēlēties abonēšanas periodu un datumu, no kura vēlaties abonēt, un nospiest “Pasūtīt rēķinu”.

Mēs Jums atsūtīsim uz epastu rēķina elektronisko versiju, kā arī nedēļas laikā nosūtīsim rēķinu pa pastu - grāmatvedībai. Tiklīdz Jūs apmaksāsiet rēķinu, mēs Jūs pieslēgsim portālam. Lai paātrinātu pieslēgšanu, lūdzu, pārsūtiet mums maksājuma uzdevuma kopiju uz epastu: sales@iub.lv vai faksu: +371 66 002 057

3) Vai ir jāslēdz līgums, lai kļūtu par IUB.LV klientu?

Mūsu mājas lapā ir atrodami lietošanas noteikumi, kuros jau visas saistības ir atrunātas: /index.php?object_id=108

Lai uzsāktu abonēšanu, pietiek nosūtīt mums uzņēmuma rekvizītus un apmaksāt rēķinu, papildus līgumi nav vajadzīgi. Ja tomēr Jūs vēlaties vēl papildus slēgt līgumu, tas ir iespējams, lūdzam par to iepriekš paziņot uzsales@iub.lv. Mēs gan neiesakam papildus slēgt līgumu, jo tas parasti aizkavē abonēšanas uzsākšanu.

4) Kā meklēt iepirkumus?

IUB.LV piedāvā 2 vienkāršu veidus iepirkumu meklēšanai – meklēšana pēc atslēgvārdiem un meklēšana pēc nozares, kā arī vienu sarežģītāku meklēšanas veidu – detalizētā meklēšana.

Lai meklētu pēc atslēgvārdiem, Jums ir jāievada atslēgvārda sakne un jāpievieno zvaigznīte *, piemēram, meklējot projektus, Jūs varat ievadīt projekt*, un meklētājs atradīs visus iepirkumus, kuru nosaukumā ir “projekt”. Tādējādi Jūs atradīsiet iepirkumus, kuru nosaukumā ir projekti, projektu, projekta u.c. vārdi.

Atslēgvārdu meklēšanā Jūs varat ievadīt uzreiz vairākus meklējamos vārdus, meklētājs atlasīs visus iepirkumus, kuru nosaukumā ir kāds no meklējamajiem vārdiem.

Lai izslēgtu kādu vārdu no meklēšanas, Jūs varat norādīt arī negatīvos vārdus, pieliekot tiem priekšā mīnusu, piemēram, ja Jūs interesē mūzikas instrumenti, bet neinteresē elektroinstrumenti, Jūs varat meklētājā norādīt mūzik* -elektro*.

Lai meklētu pēc nozares, Jums ir jāizvēlas Jūs interesējošās nozares no nozaru saraksta un ar bultiņu tās jāpārnes “Izvēlēto nozaru” logā, un jānospiež “Meklēt”.

Detalizētā meklēšana ļauj precīzāk nodefinēt atlases kritērijus, var meklēt izvēloties pasūtītāju, valsti, nozari, atslēgvārdus iepirkuma nosaukumā, līgumdarbu veikšanas vietu, kā arī izmantojot citus atlases kritērijus.

5) Kā meklēt iepirkumus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā uzreiz?

Jums ir jāieklikšķina attiecīgās valsts nosaukums meklēšanas sākumlapā un jāievada meklējamais atslēgvārds vai jāizvēlas nepieciešamā nozare. Ievadot atslēgvārdu angļu valodā, Jūs atlasīsiet iepirkumus visās valstīs, jo meklētājs meklē šo atslēgvārdu gan iepirkuma nosaukumā oriģinālvalodā (latviešu, lietuviešu, igauņu), gan arī angļu tulkojumā. Piemēram, meklējot “construction”, meklētājs atradīs būvniecības iepirkumus visās Baltijas valstīs.

6) Kā saslēgt, lai nāktu iepirkumu paziņojumi uz epastu?

Ir divas iespējas, kā nodefinēt, kurus iepirkumus vēlaties saņemt epastā, Vienkāršākais ir izvēloties iepirkumus pēc nozares. To var izdarīt, ieejot lietotāja profilā un izvēloties interesējošo nozari, un ieklikšķinot “Vēlos saņemt jaunos iepirkumus izvēlētajās nozarēs e-pastā”, un nospiežot “Sūtīt”.

Otra iespēja ir veicot “Detalizēto meklēšanu” un saglabājot meklēšanu kā šablonu. Plašāks apraksts abiem veidiem ir atrodams šeit:

/index.php?object_id=36194

Kā arī, protams, Jūs varat atsūtīt mums epastu uz info@iub.lv un aprakstīt, kādi iepirkumi Jūs interesē, un mēs visu saslēgsim :).

8) Citi jautājumi?

Ja Jums rodas kādi jautājumi, lūdzu, rakstiet uz info@iub.lv vai zvaniet +371 22 847 536, un mēs Jums palīdzēsim.
© Iepirkumu Uzziņu Banka, 2007, Sadarbības partneris iepirkumu informācijas apstrādei - Mercell iepirkumi | Sadarbības partneri Lietuvā: Mercell Lietuva pirkimai | Sadarbības partneri Lietuvā: pirkimai365.lt