Iepirkumu nolikumi un specifikācijas portālā IUB.LV

Iepirkumu nolikumi un specifikācijas portālā IUB.LV

Iepirkumu portālā IUB.LV tiek norādīta interneta adrese iepirkuma nolikumam vai specifikācijai, ja pasūtītājs šos dokumentus ir ievietojis savā mājas lapā. Ja pasūtītājs nav ievietojis iepirkuma dokumentus mājas lapā, tad lai saņemtu informāciju par šiem dokumentiem ir jāvēršas pie iepirkuma kontaktpersonas.

Atverot Jūsu interesējošo iepirkumu, tiek uzrādīta pieejamā informācija par iepirkuma konkursu.

Ja pasūtītājs ir ievietojis mājas lapā nolikumu vai tehnisko specifikāciju par iepirkumu konkursu, tad IUB.LV portālā tiek norādīta interneta adrese šim dokumentam. Nospiežot uz norādītās interneta adreses, atvērsies pievienotais dokuments.

 

Ja pasūtītāja mājas lapā nav norādīts nolikums vai tehniskā specifikācija, tad tiek norādīta tikai iepirkuma interneta adrese. Šādā gadījumā būtu jāvēršas pie kontaktpersonas, lai noskaidrotu iespējas, kā var saņemt nolikumu vai specifikāciju.Ja iepirkuma sludinājumā ir norādīts, ka par nolikumu izsniegšanu ir atbildīga cita persona (nevis iepirkuma kontaktpersona), tad kontakti tiek norādīti pie papildus nosacījumiem.Pie iepirkuma konkursa papildus nosacījumiem, tiek norādīta arī informācija par nolikuma cenu, ja nolikumi tiek izsniegti par samaksu.

© Iepirkumu Uzziņu Banka, 2007, Sadarbības partneris iepirkumu informācijas apstrādei - Mercell iepirkumi | Sadarbības partneri Lietuvā: Mercell Lietuva pirkimai | Sadarbības partneri Lietuvā: pirkimai365.lt