Reģistrācija
Iepirkumu Uzziņu Banka uzaicina Jūs pieteikties Iepirkumu Uzziņu Bankas izmēģinājuma periodam – 1 nedēļas lietošanai bez maksas.

SIA „IUB.LV” neuzņemas atbildību par neprecizitātēm iepirkumu informācijā un negarantē sniegtās informācijas pilnīgumu un drošumu, kā arī neatbild par jebkāda veida izdevumiem vai zaudējumiem, kas radušies Iepirkumu Uzziņu Bankas mājas lapas izmantošanas rezultātā.

Kā kļūt par lietotāju?

  1. Dodieties uz izvēlni „Reģistrācijas Anketa” šī teksta kreisajā pusē.

  2. Aizpildiet pieteikuma formu kā juridiska persona, kurā jānorāda Jūsu kontaktinformācija un rekvizīti, kā arī jāapstiprina, ka esat iepazinies ar portāla lietošanas noteikumiem. Ja vēlaties saņemt jaunākos iepirkumus katru rītu savā epastā, tad izvēlieties Jūs interesējošās nozares un ieklikšķiniet, ka vēlaties saņemt jaunākos iepirkumus Jūsu izvēlētajās nozarēs uz epastu. Nospiediet "SŪTĪT". Privātpersonu reģistrācijas, diemžēl, netiks apstiprinātas.

  3. 1 darba dienas laikā Jūsu reģistrāciju apstiprinās administrators. Pēc reģistrācijas apstiprināšanas Jūs saņemsiet e-pastu, ka Jūsu lietotājs ir aktivizēts.

  4. Jūs varat piekļūt Iepirkumu Uzziņu Bankas datu bāzei, izmantojot lapas augšējā labajā stūrī piereģistrēšanās formu „Reģistrētiem lietotājiem”. Jums jāievada e-pasta adrese un parole, apstipriniet ar „OK”.

  5. Pirms datu bāzes lietošanas ieteicams ir aiziet uz sadaļu “Instrukcija

  6. Jūs esat piekļuvis Iepirkumu Uzziņu Bankas datu bāzei!

Mums ir prieks, ka esat apmeklējuši Iepirkumu Uzziņu Bankas mājas lapu. Ceram uz veiksmīgu sadarbību arī turpmāk!

Iepirkumu informagatavota sadarbojoties ar - Mercell iepirkumi

© Iepirkumu Uzziņu Banka, 2007, Sadarbības partneris iepirkumu informācijas apstrādei - Mercell iepirkumi | Sadarbības partneri Lietuvā: Mercell Lietuva pirkimai | Sadarbības partneri Lietuvā: pirkimai365.lt